Apie internetinę svetainę

vokiška keramika
Popular

Vokiška keramika

UAB „Vokiška keramika“ yra oficiali pažangiausių pasaulyje gamintojų iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos atstovė ir prekiauja įvairiais keraminiais gaminiais: keraminėmis plytelėmis, mozaika, akmens masės plytelėmis, klinkeriu ir vonios kambario įranga.

Bendradarbiavimas su gamintojais be tarpininkų bei logistikos ir sandėliavimo optimizavimas leidžia mums pasiūlyti platų asortimentą už tikrai konkurencingas kainas.

UAB „Vokiška keramika“ sėkmė remiasi puikiu siūlomų gaminių rinkos bei naujausių tendencijų dizaino ir gamybos srityje išmanymu.

Pas mus galėsite pasirinkti apdailos medžiagą, tinkančią būtent Jums. Siūlome pakankamai platų prekių pasirinkimą iš sandėlio atsargų arba pagal individualius užsakymus. Bendradarbiavimas su profesionaliais dizaineriais ir kvalifikuoti mūsų darbuotojai padės Jums tiek išsirinkti medžiagas, tiek padėti įgyvendinti Jūsų idėjas.

Jūsų baseinas, vonios kambarys, virtuvė, svetainė, butas ar namas sužėrės naujomis spalvomis, įgaus nepakartojamą ir unikalią išvaizdą bei džiugins Jus ilgus metus kartu su prekėmis, įgytomis pas mus.

Džiaugsimės matydami Jus tarp nuolatinių mūsų klientų.

Bendrinė kategorija

Kontaktinė informacija

Internetinė svetainė
Įmonės pavadinimas
Vokiška keramika, UAB
Telefono numeris
Adresas
Savanorių pr. 67, LT-03149 Vilnius
Įmonės kodas
124476464
PVM kodas
244764610
manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt