Apie internetinę svetainę

medi-manumed-t-rieso-itvaras-1-1
New

E-orto

UAB „Ortopedijos centras“ – įkurta 1997 02 12, šiuo metu yra viena iš ortopedijos technikos priemonių ir paslaugų teikimo Lietuvoje lyderių. Mūsų įmonėje aukščiausios kvalifikacijos ortopedai technikai protezuoja galūnes po amputacijų, pritaiko įtvarus po ligų ir traumų.
Paslaugos:
Aukštos kvalifikacijos gydytojų specialistų (vaikų ir suaugusiųjų ortopedų - traumatologų, angiochirurgo) konsultacijos Vilniuje ir Klaipėdoje, neurochirugo konsultacijos Vilniuje. Su šeimos gydytojo siuntimu nemokamai teikiamos ortopedų - traumatologų konsultacijos vaikams ir suaugusiems (Vilniuje ir Klaipėdoje), angiochirurgų (Vilniuje), neurochirurgo (Vilniuje) konsultacijos.
Teikiamos echoskopijos, skleroterapijos ir kitos medicininės paslaugos;
Individualiai gaminami ir pritaikomi įvairūs įtvarai, gydomieji įdėklai į avalynę;
Prekiaujama įvairiais ortopediniais gaminiais, ortopedine avalyne suaugusiems ir vaikams, taip pat prekėmis, skirtomis mankštai ir reabilitacijai.
Keletas faktų apie mus:
nuo 2002 metų įmonėje įdiegta ir sertifikuota kokybės vadybos sistema ir šiuo metu atitinka LST EN ISO 9001:2015 reikalavimus.
2012 metais įmonė papildomai įsidiegė ir sertifikavo aplinkos apsaugos vadybos sistemą, atitinka standarto LST EN ISO 14001:2015 reikalavimus.
Uždaroji akcinė bendrovė „Ortopedijos centras“ yra Jungtinių Tautų Pasaulinio susitarimo (Global Compact) narė.

Bendrinė kategorija

Kontaktinė informacija

Internetinė svetainė
Įmonės pavadinimas
UAB „Ortopedijos centras"
Telefono numeris
Adresas
Kalvarijų g. 62, 09304 Vilnius
Įmonės kodas
223916310
PVM kodas
239163113
manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt