Apie internetinę svetainę

bhdpos
Popular

Baltic Hardware Distributor

Įmonė UAB BHD | Baltic Hardware Distributor, jau 14m. sėkmingai vykdanti veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje užsiima didmenine prekyba specializuota IT įranga, skirta viešnagės (HoReCa) sektoriui Baltijos šalyse, taip pat vyko didmeninę ir mažmeninę prekyba prekių apsaugos, praėjimo kontrolės, darbuotojų laiko apskaitos ir iškvietimo sistemomis, bei technine įranga ir mažagabarite kosmetika viešbučiams, SPA ir svečių namams. Įmonė yra nekartą pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių bei dalyvavusi Verslo Žinių organizuojamuose Gazelės apdovanojimuose.

Visą laiką plečiame ir atnaujiname prekių asortimentą ir galime pasiūlyti techninę IT įrangą įvairiems sprendimams. Esame gerai žinomų tiekėjų ir prekės ženklų atstovai, todėl produktus siūlome tik iš pirmų rankų, taip užtikrindami prekės kokybę ir kokurencingas kainas.
Įmonės darbuotojų kvalifikacija ir nuolatinis tobulėjimas užtikrina aukštą paslaugų kokybę, o techninei įrangai suteikiama ilgametės garantijos sąlygoja apie jos patikimumą.

Bendrinė kategorija

Kontaktinė informacija

Internetinė svetainė
Įmonės pavadinimas
UAB "BHD"
Telefono numeris
Email
Adresas
Ulonų g. 5, LT-08240 Vilnius
Įmonės kodas
300007649
PVM kodas
100000854618
manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt